Barová stolička Drop

Kód: DROPCOG/SIG
106,20 € 88,50 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Pôsobivá barová stolička Drop s originálnym dizajnom, ktorý vynikne v baroch, kaviarňach a reštauráciách. Barová stolička sa však rovnako tak uplatní v domácnosti. Kladie dôraz na pohodlie, ponúka nastavenie výšky sedu.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Barová stolička Drop

Barová stolička Drop v trendovej kombinácii dreva a kovu je perfektným doplnkom barového pultu v domácnosti i v štýlových priestoroch reštaurácií, kaviarní a barov. Barová stolička si dáva záležať na atraktívnom dizajne, no bokom nenecháva ani praktickú stránku veci a zameriava sa na pohodlie. Vďaka praktickej opierke a nastaviteľnej výške sedacej plochy sa vám bude na barovej stoličke sedieť vždy pohodlne.

Barové stoličky umožňujúce nastavenie výšky sedu podľa potreby, sú okrem iného ideálne aj pre rodiny s deťmi. Barovú stoličku s možnosťou nastavenia výšky sedu uvítate aj vtedy, ak budete chcieť v budúcnosti zmodernizovať barový pult a zmeniť jeho výšku. Barová stolička Drop sa dokáže prispôsobiť jeho novým parametrom (výška sedu 68 - 83 cm)preto ju nebudete musieť meniť.

Dodatočné parametre

Kategória: Barové stoličky
Výška x šírka x hĺbka: 89 x 35 x 42 cm
Materiál: drevo, kov
Farba: orech / grafit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: