Deti a zábava

Zabavte deti obľúbenými hračkami

Základom šťastného detstva sú krásne spomienky. Také, na ktoré si všetci s radosťou spomíname aj v dospelosti. Doprajte krásne a radostné detstvo aj svojim deťom. Zostavte im detské ihrisko, kde budú zažívať veselé chvíle so svojimi súrodencami a kamarátmi a vybavte ho všetkým potrebným, po čom túžia ich detské srdiečka.

Množstvo zábavy ponúka napríklad pieskovisko, do ktorého, samozrejme, patrí aj detské náradie, ako sú lopatky, hrabličky či vedierka. Záhradné pieskovisko vám navyše ušetrí starosti s problematickou hygienou, ktorá je typická pre verejné pieskoviská (najmä vo väčších mestách).

Detské hojdačky sú zárukou smiechu a dobrej nálady

Hračkou, ktorá zaujme chlapcov i dievčatá zároveň, sú jednoznačne hojdačky. Hojdačka totiž predstavuje dynamickú zábavu a deťom pripomína lietanie vo vzduchu. Voľbou takejto univerzálnej zábavky, ktorú umiestnite na záhradu alebo na dvor, okrem toho dosiahnete, že deti budete mať v bezpečí a pod dozorom, lebo sa už nebudú musieť chodiť hojdať na detské ihriská mimo domova. 

Nezabudnite na unikátne detské domčeky 

Poznáte hru, ktorá deti neomrzí ani vo vnútri, ani vonku? Ide o drevené detské domčeky, podľa potreby sa meniace na nedobytnú pevnosť, palác vznešenej princeznej či vlastnú domácnosť. Deti si do nich s obľubou nosia hračky, vítajú svojich kamarátov, servírujú čaj alebo len tak oddychujú. Stávajú sa tak dôležitou súčasťou ich detských hier a zábav. Aby ste si boli istí, že deti nepôjdu do tej časti záhrady, kde to pre ne nie je vhodné alebo bezpečné, ohraďte priestor detského ihriska záhradným plotom. Takýmto spôsobom môžete ohradiť jazierko, potok alebo zeleninovú záhradku.