Detské domčeky

Záhradné domčeky pre deti z dreva

Detské domčeky v záhrade sú vynikajúcim spôsobom, ako presvedčiť deti, aby trávili viac času vonku. Jedna vec sa totiž od čias, kedy sme my sami boli deťmi vôbec nezmenila -  a to je túžba po vlastnej skrýši. Dieťa fascinuje možnosť mať kúsok priestoru vyhradeného len pre seba a pre svojich súrodencov alebo kamarátov. Záhradný domček je totiž miesto, kde platia jeho vlastné pravidlá. Takto sa deti pri hre zároveň učia vzájomnému rešpektovaniu a prijímaniu rozdielnych názorov

Detské záhradné domčeky nie sú to isté, ako drevené detské domčeky. Záhradný domček pre deti totiž neslúži na uskladňovanie náradia potrebného v záhrade. Pre takéto účely je vhodné zaobstarať si chatky na náradie. Ak hľadáte domček pre deti vhodný do interiéru, zamerajte sa na detské domčeky na hranie.

Drevené detské domčeky sú pohodlné a trvácne

Pokiaľ váhate, či je domček pre deti z dreva ten pravý, mali by ste vedieť, čo drevo ako materiál použitý na drevené domčeky so sebou prináša. V prvom rade je to neporovnateľná odolnosť voči neobratnejšiemu detskému zaobchádzaniu, najmä v porovnaní s plastom. Okrem toho je drevo materiál zaručene prírodný a netoxický, pri správnej starostlivosti vydrží mnoho rokov a tak drevené domčeky pre deti môžu spoľahlivo slúžiť aj po niekoľko generácií. V neposlednom rade stojí za zmienku jedinečný vzhľad drevených výrobkov, ktorý zmení každý záhradný domček na dokonalý unikát.

Vytvorte deťom na záhrade malý raj

Záhradný domček pre deti nie je to jediné, čo svojim ratolestiam môžete v rámci zábavy na záhrade pripraviť. Detské domčeky totiž môžete tiež doplniť o detské ihriská alebo pieskoviská, v ktorých sa do sýtosti vyhrajú chlapci i dievčatá. Podobnou detskou zábavkou, ktorá deti azda nikdy neomrzí, sú hojdačky a prevažovačky.