Grand piano Vilac s 30 klávesmi a notami

Hudobný talent môžete u detí rozvíjať od malička s interaktívnou hračkou ako je toto čarovné klavírne krídlo v čiernej farbe. Drobcom poskytne množstvo priestoru na skoré muzikálne vyžitie. Navyše, keď začnú hrať na reálny nástroj, táto hračka bude dokonalou nadčasovou spomienkovou dekoráciou na ich nesmelé začiatky.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V8370
172,30 € 143,60 € bez DPH
Grand piano Vilac s 30 klávesmi a notami

Klavír s 30 klávesami pre malých hudobníkov

S týmto dreveným klavírom a jeho stoličkou bude vaše dieťa schopné napodobniť skvelých virtuózov ako sú Mozart, Chopin, Beethoven... Čierny klavír má krídlo a v balení tiež noty. Pozor, tento klavír je imitácia, nie hudobný nástroj, preto nemá profesionálny zvuk. Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

Hlavné vlastnosti

  • moderný dizajn
  • prehlbuje lásku k hudbe

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Veľkosť balenia: 60 x 56 x 21 cm
  • Veľkosť: 60 x 50 x 21 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: