Detská izba Labyrint F (3 farby)

Kód: 17753Z/MEB 17753O/MEB 17753N/MEB Zvoľte variant
1 167,48 € 972,90 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov) Výroba (2 - 5 týždňov) Výroba (2 - 5 týždňov) Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detská izba Labyrint F s ľahko rozpoznateľným dizajnom vďaka výrazným štvorcovým úchytkám a poličkám v tvare labyrintu. Zaujme na prvý pohľad, ponúkne komfortný priestor na učenie i odpočinok. Veľkorysý priestor na odloženie oblečenia, odevných doplnkov, športových či školských pomôcok je samozrejmosťou. Dostupná v 3 atraktívnych farebných vyhotoveniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Labyrint F (3 farby)

Detská izba Labyrint F obsahuje:

Detská izba Labyrint F je zostavená tak, aby v maximálnej možnej miere vyhovovala školákom i študentom a rodičov v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti odbremenila od zbytočnej kúpy prípadných ďalších kúskov nábytku. Pri detskej izbe Labyrint F sa tak budú môcť vaše ratolesti oprieť o služby kvalitného, vizuálne príťažlivého a plne funkčného nábytku.

Aby neostalo iba pri slovách, skrine a regály sa postarajú o nekomplikované uloženie oblečenia a množstva najrozličnejších predmetov,  domáce úlohy alebo projekty pôjdu za rohovým stolom ako po masle a kvalitný spánok si zoberie pod palec komfortná posteľ, do ktorej stačí umiestniť vhodný matrac s rozmermi 200 x 90 cm. Detská izba Labyrint F naozaj neponecháva nič na náhodu a myslí aj na najdrobnejšie detaily. Keďže spomínaná posteľ nie je vybavená žiadnym úložným priestorom, súčasťou detskej izby je regál k posteli, ktorý vykompenzuje tento jej drobný "nedostatok". Nezabudlo sa však ani na praktickú poličku či komodu.

Detská izba Labyrint F je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Izba je dostupná v krémovo -  limetkovom, krémovo - nebeskom alebo krémovo - oranžovom vyhotovení. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Labyrint F je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: