Detská izba Zoom B

Kód: 17780/MEB
1 147,08 € 955,90 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Detská izba Zoom B je svojim originálnym dizajnom jednoducho neprehliadnuteľná. Aj keď vyzerá veľmi zaujímavo, na nič sa nehrá a nechce očariť luxusom. Premyslenou zostavou praktických kúskov kladie skôr dôraz na vytvorenie optimálnych podmienok na oddych, učenie i zábavu školákov a treba povedať, že sa jej to darí. Veľkorysý úložný priestor je samozrejmosťou

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Zoom B

Detská izba Zoom B obsahuje:

Detská izba Zoom B je výbornou voľbou pre rodičov, ktorí hľadajú moderný, dobre vyzerajúci, ale zároveň praktický a plne funkčný nábytok.  Detská izba dokáže držať krok s požiadavkami školákov a študentov bez akýchkoľvek kompromisov.

Očakávania týkajúce sa bohatého úložného priestoru naplní rohová skriňa i regály a svojim dielom k udržaniu poriadku v detskej izbe resp. na pracovnom stole prispeje tiež polička na stenu. Primeraný priestor na leňošenie a ničím nerušený odpočinok zasa ponúkne pohodlná posteľ, do ktorej stačí umiestniť kvalitný matrac so štandardnými rozmermi 200 x 90 cm. Na písanie domácich úloh alebo na realizáciu školských projektov je ako stvorený písací stôl so zásuvkou, skrinkou a otvorenými poličkami. 

Detská izba Zoom B je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Dostupná v netradičnom farebnom vyhotovení honk kong - fialová

Ďalšie informácie:

Detská izba Zoom B je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: