Detská izba Zoom C

Kód: 17783/MEB
921,48 € 767,90 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Detská izba Zoom C má presne nadávkované emócie, čo sa týka dizajnu a nič horšie nie je na tom ani pri ostatných parametroch. O bohatý úložný priestor sa postarajú skrine a regály, odpočinok bude v réžii komfortnej postele. Izba je vhodná pre chlapcov i dievčatá. Plusové body navyše získava zaujímavou cenou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Zoom C

Detská izba Zoom C obsahuje:

Detská izba Zoom C je výbornou voľbou pre rodičov, ktorí hľadajú moderný, dobre vyzerajúci, ale zároveň praktický a plne funkčný nábytok.  Detská izba dokáže držať krok s požiadavkami školákov a študentov bez akýchkoľvek kompromisov.

Očakávania týkajúce sa bohatého úložného priestoru naplnia skrine i regál a svojim dielom k udržaniu poriadku v detskej izbe resp. na pracovnom stole prispeje tiež polička na stenu. Primeraný priestor na leňošenie a ničím nerušený odpočinok zasa ponúkne pohodlná posteľ s nočným stolíkom, do ktorej stačí umiestniť kvalitný matrac so štandardnými rozmermi 200 x 90 cm (matrac nie je súčasťou dodávanej postele). Na písanie domácich úloh alebo na realizáciu školských projektov je ako stvorený písací stôl so zásuvkou, skrinkou a otvorenými poličkami. 

Detská izba Zoom C je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Dostupná v netradičnom farebnom vyhotovení honk kong - fialová

Ďalšie informácie:

Detská izba Zoom C je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: