Komoda Fino s 3 zásuvkami

Kód: 514/BELL
234 €
Momentálne nedostupné

Štýlová komoda s 3 zásuvkami, do ktorých uložíte oblečenie, či rôzne drobnosti. Vyrobená z kvalitných materiálov a preto vám bude slúžiť veľa rokov. Ku komode si môžete prikúpiť prebaľovací pult.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komoda Fino s 3 zásuvkami

Čisté, rovné línie kombinované so štýlovými oblými krivkami, dodávajú komode neobyčajne zaujímavý a atraktívny vzhľad. Komoda je vyrobená z kvalitnej MDF dosky a nábytkovej dosky (korpus a vnútro zásuviek). Je kompletne natretá bielou farbou. Má 3 priestranné zásuvky vybavené tichým mechanizmom so samodovieraním. Ku komode si môžete prikúpiť prebaľovací pult, ktorý zvyšuje komfort starostlivosti o malé dieťa, pretože:

- zväčšuje plochu na starostlivosť a rodičom umožňuje udržiavať počas prebaľovania lepší kontakt s dieťaťom,
- predmety starostlivosti máte stále poruke,
- pult má zvýšené okraje, ktoré chránia dieťa pred vypadnutím,
- montáž a demontáž je jednoduchá.

Rozmery komody:

Šírka: 100,5 cm
Hĺbka: 54,6 cm
Výška: 103,1 cm

Rozmery komody s prebaľovacím pultom:

Šírka: 100,5 cm
Hĺbka: 72,6 cm
Výška: 103,1 cm

Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi normami PN-EN 716-1: 2010 a PN-EN 716-2: 2010. Farba použitá na komodu je pre dieťa bezpečná, zdravotne neškodná, spĺňa požiadavky európskej normy EN 71-3:1994.

Farba má všetky požadované certifikáty. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je hotový kus nábytku testovaný v laboratóriách z hľadiska emisií. Vďaka špeciálne vytvrdenej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky.

Návod na údržbu:

Drevená komoda by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Ďalšie informácie:

Drevená komoda je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské komody
Šírka x výška x hĺbka komody: 100,5 x 103,1 x 54,6 cm
Šírka x výška x hĺbka komody s prebaľovacím pultom: 100,5 x 103,1 x 72,6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: