Komoda Good Night s 3 zásuvkami

Kód: 5040/BELL
282 €
Momentálne nedostupné

Atraktívna komoda Good Night s 3 zásuvkami inšpirovaná elegantným art deco štýlom. Ponúka dostatok úložného priestoru a vďaka systému "Push to open" aj komfort otvárania ľahkým zatlačením na zásuvku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená komoda Good Night

Komoda Good Night Bellamy, je podobne ako detská postieľka alebo skriňa originálnym projektom obľúbenej poľskej herečky Anny Mucha. Drevená komoda sa vyznačuje prvkami elegantného štýlu art deco, ktorý bol populárny najmä v 20.-tych a 30.-tych rokoch minulého storočia. Originalita dizajnu je založená na elegantnej kombinácii oblých prvkov s jednoduchými líniami. Výnimočnú krásu nábytku Good Night už tradične podčiarkujú krásne, ručne vyrobené nohy a dekoratívne prvky na hornej lište. Komoda je naozaj veľmi elegantná a pôsobí esteticky. Vyrobená je z dreva a z kvalitnej MDF dosky. Na povrchovú úpravu je použitá zdravotne neškodná, certifikovaná biela farba.

Pre zvýšenie komfortu používania sa zásuvky komody otvárajú systémom "push to open". To znamená, že ľahkým zatlačením na čelo zásuvky sa zásuvka samočinne otvorí.

Ku komode si môžete prikúpiť prebaľovací pult, ktorý zvýši komfort starostlivosti o malé dieťa.

Hlavné výhody komody:

- 3 objemné zásuvky,
- zásuvky disponujú mechanizmom "push to open",
- na komodu sa dá namontovať prebaľovací pult.

Rozmery:

Šírka: 98 cm
Hĺbka: 53 cm
Výška: 106 cm

Ďalšie informácie:

Drevená komoda je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie samozrejme disponuje potrebným vybavením na montáž (skrutky atď.).

Návod na údržbu:

Komoda by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské komody
Šírka x výška x hĺbka : 98 x 106 x 53 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: