Detské náradie

Náradie pre deti vyrobené z dreva 

Detské náradie z dreva patrí medzi hračky vhodné na hranie tak pre chlapcov, ako i pre dievčatá. Vďaka použitému materiálu drevené detské náradie ľahké, pevné, hladké a príjemné na dotyk, navyše dobre odoláva prípadným nárazom alebo pádom a nevyžaduje si náročnú údržbu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Bezpečnosť každého kusa je zaistená ošetrením zdravotne nezávadnými, netoxickými prípravkami, vhodnými na použitie pre detské hračky. Príťažlivý dizajn výrobkov deti upúta už na prvý pohľad a zaistí, že svoju novú hračku viac nebudú chcieť pustiť z rúk.

Pevné a trvácne hračky na pieskovisko

Ktorý drobček by nemal rád veselé a rôznorodé hry v piesku? Prehrabávanie hrabličkami, naberanie piesku lopatkou do vedierka, stavanie hradov, formovanie koláčov - to všetko by nebolo možné bez toho, aby malo dieťa k dispozícii rozličné hračky na pieskovisko. Doprajte mu zábavu, po akej túži a dajte mu detské náradie na hranie. Povzbudíte tak jeho fantáziu a obrazotvornosť, zlepšíte jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Dieťa sa s náradím v pieskovisku zabaví rovnako samé, ako aj s kamarátmi, prípadne s inými deťmi nadviaže nové kontakty a kamarátstva.

Detské náradie pre chlapcov poteší i dievčatá

Deti radi všeličo majstrujú v detských dielňach, "opravujú" si svoje detské domčeky, hrabkajú v zemi, kopú,  či rôznymi spôsobmi napodobňujú svojich rodičov pri práci na dvore i v záhrade. Už dávno neplatí, že majstrovanie je striktne výsadou chlapcov a podobné pomôcky sú výhradne určené ako hračky pre chlapcov. Aj preto sa náradie pre dievčatá stalo vhodným darčekom, ktorý poteší mnohé malé slečny.