Detská postieľka Karolis (biela)

Kód: 6950/BIE
76,60 € 63,83 € bez DPH
Na sklade

Postieľka s originálnym dizajnom, praktická a bezpečná. Ponúka maximálne pohodlie pre kvalitný spánok dieťaťa. Vhodná pred deti do 3 rokov. K dispozícii v bielom prevedení. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská postieľka Karolis 60 x 120 cm

Postieľka poslúži novorodencom i batoľatám, pretože jej funkcie sa dajú prispôsobovať rôznym vývojovým štádiám dieťaťa. Matrac v detskej postieľke sa môže nachádzať na 3 úrovniach. Najvyššie umiestnenie matraca je vhodné pre novorodencov, stredné pre sediace dieťatká, a najnižšie pre deti, ktoré už dokážu samostatne stáť. 

Detská postieľka Karolis je vyrobená z borovicového dreva. Je nafarbená zdravotne neškodným náterom, ktorého zloženie je odolné voči drobným škrabancom a zdôrazňuje štruktúru prírodného dreva. Postieľka disponuje zaoblenými hranami.

Hlavné výhody:

- 3 stupne výškového nastavenia matraca 
- farby a laky používané vo výrobnom procese sú zdravotne neškodné, pre deti bezpečné, nespôsobujú alergie
- stabilita postieľky a zaoblené bezpečné hrany
- jednoduchá montáž a nenáročná údržba

Veľkosť matraca: 60 x 120 cm

Ďalšie informácie:

Detská postieľka je dodávaná v balení na samomontáž. K nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). Matrac nie je súčasťou postieľky.

Návod na údržbu:

Postieľka by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Rozmery matraca: 60 x 120 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: