Detská postieľka / posteľ Good Night

Kód: 4400/BELL
336 €
Vyrobíme (1 - 4 týždne)

Príťažlivá detská postieľka Good Night inšpirovaná elegantným art deco štýlom. Ponúka maximálne pohodlie pre kvalitný spánok. Detská postieľka rastie s dieťaťom, dá sa zmeniť na pohodlnú posteľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská postieľka / posteľ Good Night

Detská postieľka Good Night Bellamy je výsledkom spolupráce s poľskou herečkou Annou Mucha. Presnejšie povedané, je to úplne originálny projekt herečky. Detská postieľka Good Night sa vyznačuje prvkami elegantného štýlu art deco, ktorý bol populárny najmä v 20.-tych a 30.-tych rokoch minulého storočia. Výnimočnú krásu postieľky zvýrazňujú krásne, ručne vyrobené nohy a efektne zdobené čelo postele. Originalita dizajnu je založená na elegantnej kombinácii oblých prvkov s jednoduchými prvkami a líniami. Detská postieľka má nezvyčajný tvar, pretože je na jednej strane zaoblená.

Postieľka Good Nighte poslúži novorodencom i starším deťom, pretože jej funkcie sa dajú prispôsobovať rôznym vývojovým štádiám dieťaťa. Matrac v detskej postieľke sa môže nachádzať v 3 úrovniach. Najvyššie umiestnenie matraca je vhodné pre novorodencov, stredné pre sediace dieťatká, a najnižšie pre deti, ktoré už dokážu samostatne stáť. Jeden z rámov v detskej postieľke má 3 odnímateľné lamely, vďaka ktorým môže ísť dieťa von a samo sa zasa vrátiť do postieľky.

To však nie je ani zďaleka všetko. Detská postieľka môže byť približne pri 2 až 3 ročnom dieťati premenená na nádhernú posteľ, ktorá mu bude slúžiť ďalšie roky. Detská postieľka Good Nighte je vyrobená z bukového dreva a kvalitnej MDF dosky. Je nafarbená zdravotne neškodným bielym náterom, ktorého zloženie je odolné voči drobným škrabancom, zdôrazňuje štruktúru prírodného dreva a chráni povrchy pred žltnutím v dôsledku plynutia času. 

Hlavné výhody postieľky

- rastie s dieťaťom, dá sa premeniť na posteľ
- má tri výškové úrovne na uloženie matraca
- 3 odnímateľné lamely, ktoré umožňujú staršiemu dieťaťu bezpečne vystúpiť z postele
- do postieľky pasuje matrac s rozmermi 70 x 140 cm

Ďalšie informácie:

Detská posteľ je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Návod na údržbu:

Postieľka by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Rozmery matraca: 70 x 140 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: