Detská postieľka / posteľ Ruban

Kód: 5495/BELL
282 €
Vyrobíme (1 - 4 týždne)

Nádherná postieľka, ktorá rastie s dieťaťom. Detská postieľka Ruban je bezpečná po všetkých stránkach. Zdravotne neškodné farby, nastaviteľná výška matraca. Dá sa zmeniť na posteľ!

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská postieľka / posteľ Ruban

Detská postieľka má krásne zaoblené hrany charakteristické pre kolekciu Ruban. Je plne funkčná, má 3 úrovne nastavenia výšky pre umiestnenie matraca s rozmermi 75 x 140 cm. Najvyššie umiestnenie matraca je vhodné pre novorodencov, stredné pre sediace dieťatká, a najnižšie pre deti, ktoré už dokážu samostatne stáť. Detská postieľka však dokáže rásť spolu s dieťaťom a dá sa zmeniť na pohodlnú posteľ. Disponuje aj dvomi odnímateľnými lamelami. Staršie dieťa tak môže ísť von a samo sa zasa vrátiť do postieľky. 

Zaoblené tvary nábytku sú pre deti úplne bezpečné, navyše posteľ je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré majú potrebné certifikáty a spĺňajú všetky európske normy. Postieľka Ruban sa stará nielen o pohodlie, ale aj o bezpečnosť vášho dieťaťa! Je nafarbená zdravotne neškodným bielym náterom, ktorého zloženie je odolné voči drobným škrabancom, zdôrazňuje štruktúru prírodného dreva a chráni povrchy pred žltnutím v dôsledku plynutia času. 

Detská postieľka Ruban nie je vybavená priestrannou zásuvkou na kolieskach.  Verziu so zásuvkou nájdete tu.

Hlavné výhody:

- 3 úrovne výškového umiestnenia matraca
- 2 odnímateľné lamely
- možnosť zmeny na pohodlnú posteľ
- možnosť objednania zásuvky na kolieskach

Materiál: MDF, prírodný dub, prírodný buk. Zaoblené bočné prvky sú z bukového dreva.

Rozmery:

Dĺžka: 146,5 cm
Šírka: 80,7 cm
Výška: 88,5 cm

Ďalšie informácie:

Detská posteľ je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Návod na údržbu:

Postieľka by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok. 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Dĺžka x šírka x výška : 146,5 x 80,7 x 88,5 cm
Rozmery matraca: 70 x 140 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: