Drevený regál Marylou

Kód: 2909/BELL
285,60 €
Na mieru (1 - 4 týždne)

Drevený regál Marylou s dvomi zásuvkami v Provensálskom štýle. Oceníte príťažlivý dizajn i objemné zásuvky a police, do ktorých uložíte nielen všetky hračky a drobnosti, ale aj oblečenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Drevený regál Marylou - dekoratívny a funkčný

Regál Marylou z obľúbenej kolekcie Bellamy je mimoriadne štýlový a elegantný prvok interiéru. Vytvorený špeciálne pre detské izby, navrhnutý v klasickom štýle inšpirovanom Provensálskom. Dekoratívne prvky v podobe strieborných úchytiek mu dodávajú originálny vzhľad. Do regálu sa budú dať uložiť všetky potrebné doplnky vášho dieťaťa - hry, hračky, knihy a dokonca aj oblečenie. Regál disponuje tromi poličkami a dvomi úložnými zásuvkami. Je vyrobený z kvalitných materiálov a preto vám bude slúžiť mnoho rokov.

Rozmery (v cm):

- Šírka: 95

- Hĺbka: 41

- Výška: 174,6

Farba má všetky požadované certifikáty a spĺňa normu Chemical Resistances UNI EN 12720. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je nafarbený kus nábytku testovaný v laboratóriách. Vďaka špeciálne vytvrdenej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky a po vytvrdnutí sa farebný náter stáva pevným. Certifikované podľa EN 71/3.

Návod na údržbu:

Drevený regál by mal byť ošetrovaný mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Ďalšie informácie:

Drevený regál je dodávaný v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské regály a police
Šírka x výška x hĺbka: 95 x 174,6 x 41 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: