Drevená skriňa Good Night

Kód: 12777/BELL
384 €
Momentálne nedostupné

Atraktívna skriňa Good Night inšpirovaná elegantným art deco štýlom. Ponúka dostatok úložného priestoru i komfort otvárania ľahkým zatlačením na dvere alebo zásuvku skrine - systém "Push to open".

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená skriňa Good Night

Skriňa Good Night Bellamy, je podobne ako detská postieľka a komoda originálnym projektom obľúbenej poľskej herečky Anny Mucha. Drevená skriňa sa tak vyznačuje prvkami elegantného štýlu art deco, ktorý bol populárny najmä v 20.-tych a 30.-tych rokoch minulého storočia. Originalita dizajnu je založená na elegantnej kombinácii oblých prvkov s jednoduchými prvkami a líniami. Výnimočnú krásu skrine zvýrazňujú krásne, ručne vyrobené nohy a dekoratívne prvky umiestnené na prednej strane spodnej zásuvky. Skriňa je naozaj veľmi elegantná a nepôsobí v priestore rušivo. Vyrobená je z dreva, drevotriesky a z veľmi kvalitnej MDF dosky. Na povrchovú úpravu je použitá certifikovaná biela farba (RAL 9010).

Pre zvýšenie komfortu používania je skriňa vybavená kvalitným systémom Häfele. Dvere skrine a zásuvka sa otvárajú systémom "push to open". To znamená, že ľahkým zatlačením na dvere skrine alebo na čelo zásuvky sa priestor skrine, či zásuvka samočinne otvorí. Interiér skrine je dvojkomorový. Prvá komora je vybavená tromi policami, každá s možnosťou nastavenia polohy, vďaka čomu získate štyri úložné priestory. Druhá komora je vybavená tyčou na zavesenie odevov a jednou pevnou policou. V dolnej časti skrine je situovaná objemná zásuvka.

Rozmery:

Šírka: 95 cm
Hĺbka: 50 cm
Výška: 180 cm
Výška nožičiek: 20 cm

Povrchová úprava:

Skriňa disponuje vysokokvalitným náterom. Náter prešiel procesom tvrdnutia, ktorý ho robí odolným voči chemickému poškodeniu (chráni  pred pôsobením rôznych kvapalín, ako je voda, mlieko, oleje a detergenty) i voči mechanickému poškodeniu (chráni pre škrabancami v dôsledku používania nábytku).

Materiál:

• veľmi odolná MDF doska (vonkajšie prvky)
• drevotriesková doska (vnútorné prvky)
• drevo (okraje skrine, nožičky a polkruhový lem zásuvky)

Ďalšie informácie:

Drevená skriňa je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Návod na údržbu:

Skriňa by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské skrine
Šírka x výška x hĺbka: 95 x 180 x 50 cm
Výška nožičiek: 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: