Skriňa Fino - 2 dverová

Kód: 526/BELL
288 €
Momentálne nedostupné

Drevená skriňa z kolekcie Fino. Uvítate príťažlivý dizajn i dostatok úložného priestoru, do ktorého prehľadne uložíte detské oblečenie i odevné doplnky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skriňa Fino - 2 dverová

Veľká, objemná, dvojdverová skriňa je dôležitou súčasťou zariadenia detskej izby a preto nesmie chýbať v žiadnej dievčenskej či chlapčenskej izbe. Najmä vtedy nie, keď sa s pribúdajúcim vekom detí zväčšuje množstvo i veľkosť detského oblečenia. Ak sa skriňa navyše vyznačuje dekoratívnym dizajnom so štýlovými krivkami, ktoré jej dodávajú jemný a zaujímavý vizuálny vzhľad, tým lepšie.

Skriňa Fino je vyrobená z kvalitnej MDF dosky. Celá je natretá bielou farbou, ktorá je samozrejme zdravotne neškodná a teda pre dieťa úplne bezpečná. 2 dverová skriňa Fino je vnútri vybavená 3 policami (jedna polica je nastaviteľná) a tyčou na vešiaky. V spodnej časti skrine je priestranná zásuvka s tichým systémom samodovierania.

Rozmery:

  • šírka 100,5 cm
  • hĺbka 50 cm
  • výška 179,6 cm

Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi normami PN - EN 716-1: 2010 a PN - EN 716-2: 2010. Farba použitá na povrchovú úpravu skrine  je pre dieťa bezpečná, spĺňa požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994. Má všetky požadované osvedčenia. Okrem toho, je hotový kus nábytku pred uvedením do predaja testovaný v laboratóriách. 

Ďalšie informácie:

Drevená skriňa je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Návod na údržbu:

Skriňa by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské skrine
Šírka x výška x hĺbka: 100,5 x 179,6 x 50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: