Detská izba Fino

Kód: 194/BELL
1 072,80 €
Momentálne nedostupné

Dekoratívny dizajn so štýlovými krivkami vytvára jemný vizuálny efekt. Detská izba je jednoducho vytvorená pre štýlovo zariadené interiéry a je víťazom prestížnej súťaže v nábytkárskom priemysle - Furniture Diamond 2012.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Fino

Súčasťou zostavy nábytku je:

Detská izba Fino reprezentuje elegantnú líniu detského nábytku so sviežim, príjemným dizajnom, no napriek tomu ostáva praktická a plne funkčná. Nábytok kladie dôraz aj na bezpečnosť a primeraný komfort. Prispôsobuje sa veku dieťaťa a rastie s ním. Nie iba obrazne, ale doslova. Na mysli samozrejme máme predovšetkým detskú postieľku Fino, ktorá môže byť prestavaná na posteľ, no skriňa, komoda a drevený regál taktiež môžu sprevádzať dieťa až do vyšších ročníkov základnej školy. 

Detská izba Fino je vyrobená z masívneho dreva, MDF dosky a bielej laminovanej dosky. Je nafarbená zdravotne neškodným bielym náterom, ktorého zloženie je odolné voči drobným škrabancom, zdôrazňuje štruktúru prírodného dreva a chráni povrch pred žltnutím v dôsledku plynutia času. 

Ďalšie informácie:

Detská izba je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie samozrejme disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: