Drevené garáže a prístrešky

Drevené garáže a prístrešky

Búrky, náhle krupobitia, snežné či veterné smršte sú čoraz častejšie. Nedovoľte, aby sa vášmu autu niečo stalo. Drevená garáž je výborný spôsob, ako ho ochrániť pred rôznymi nepriaznivými vplyvmi počasia, ktorými nás príroda občas potrápi. Dokonca ani leto nie je v tomto smere bezstarostným obdobím. Pražiace slnko veľmi rýchlo rozpáli plechy a vzduch a aute sa čoskoro stane nedýchateľným. 

Drevený prístrešok na auto je výborným pomocníkom napríklad v prípade, keď cez noc nasneží a vy sa ráno ponáhľate do práce. Bez odhŕňania snehu môžete smelo naštartovať a doraziť tak načas. Podobne aj prístrešok na drevo uchová kurivo suché a pripravené na okamžité použitie. Medzi výhody, akými oplýva prístrešok z dreva na také či onaké použitie, je najmä jeho odolnosť, trvácnosť a vysoká estetická hodnota, pretože pôsobí veľmi prirodzene a nevtieravo. Pre ochranu pred nepozvanými návštevníkmi ho nezabudnite ohradiť pomocou dreveného plota.

Drevený prístrešok má viaceré funkcie

Drevené prístrešky majú iné použitie ako záhradné altánky, ktoré fungujú ako okrasné stavby pri dome alebo v záhrade. Aj ony však kvôli použitému drevu do určitej miery plnia dekoratívnu funkciu, môžu tiež slúžiť ako opora pre popínavé rastliny a samozrejme, to najdôležitejšie, chránia pred slnkom a dažďom. Svojím vzhľadom a tvarom dotvárajú celkový dojem z dvora alebo záhrady, preto ich vyberáme so zreteľom na už stojace záhradné domčeky či záhradný nábytok.

Drevená garáž či prístrešok patria k nadčasovým trendom

Existuje veľa ľudí, ktorí majú radi moderný štýl, no nechcú sa vzdať tradičného materiálu, ako je drevo. Práve pre nich sú ideálne prepracované prístrešky a drevené garáže s dizajnom čistých línií a s výberom robustnejšej alebo ľahšej drevenej konštrukcie