Drevené kvetináče a truhlíky

Drevené kvetináče a truhlíky nikdy nevyjdú z módy

Truhlíky a kvetináče z dreva majú široké pole použitia. Podľa toho, kde sa vám to zdá najvhodnejšie, ich môžete umiestniť na terasu, okno alebo aj priamo do záhrady. Sú výbornou voľbou pre kvety, ktoré sú citlivé na nízke teploty a preto sa musia na zimu odkladať do tepla. Drevené truhlíky obzvlášť obľubujú gazdinky, ktoré si do nich vysádzajú čerstvé bylinky, aby ich mali neustále po ruke pri varení.

Používajú sa aj na miesta, kde pre rastliny nie je vhodná zem alebo ku záhradným altánkom, kde chcete priniesť kúsok zelene a farieb z kvitnúcich kvetov. Okrem toho drevené kvetináče do záhrady poskytujú množstvo priestoru na zasadenie rastlín, zeleniny, byliniek či kvetov. Vďaka jednoduchému, no efektnému dizajnu sa zaručene stanú štýlovým doplnkom balkóna, terasy či dvora.

Originálne kvetináče na terasu či na okno

Ak hľadáte pekné a nápadité kvetináče na okno alebo na terasu či balkón, máme pre vás unikátne výrobky z prírodného materiálu, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Každý jeden drevený kvetináč v našej ponuke je ošetrený impregnáciou, preto je skutočne pevný, trvácny a odolný voči hnilobe.

Nemusíte sa teda báť, že sa drevené kvetináče poškodia vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok a bez obáv ich môžete použiť aj ako kvetináče na okno. Ak ste do nich vysadili letničky, na jeseň ich jednoducho vyprázdnite a až do jari ich uložte v chatke na náradie.

Zlaďte kvetináče z dreva s ostatnými doplnkami 

Pokiaľ chcete zachovať na terase, balkóne či v záhrade jednotný štýl, starostlivo vyberajte, prípadne obmieňajte jednotlivé doplnky do záhrady. Napríklad drevený truhlík zlaďte s vtáčou búdkou alebo dreveným mlynom do záhrady.