Drevené kocky 3 cm - farebné (100 ks)

Kód: 7411LUPO
46,50 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
28.8.2019

Drevené kocky 3 cm - farebné. Dokonale rozvíjajú manuálne zručnosti a priestorovú predstavivosť. Vďaka detskej fantázii sa premenia na efektné mosty, veže, či opevnené hrady a zámky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené kocky farebné, 3 cm (100 ks) - nápad na nezaplatenie

Ešte jedna kocka, druhá kocka, tretia kocka - a je to! Krásna pevnosť je na svete! Drevené kocky sú jednoducho nápadom na nezaplatenie pre deti všetkých vekových kategórií. Maličké deti sa s nimi budú zatiaľ iba oboznamovať, no deti nad tri roky sa už môžu samé, alebo s pomocou súrodencov, či rodičov pokúsiť o stavbu komplexnejších budov. Drevené kocky podporujú kreativitu i priestorovú predstavivosť, zlepšujú koordináciu rúk a teda motorické schopnosti. Výpočet benefitov drevených kociek by mohol pokračovať ešte pomerne dlho a preto za všetky už iba snáď spomenieme budovanie sebavedomia dieťaťa, spolupatričnosti, či schopnosti kooperácie pri stavaní náročnejších budov. 

Balenie obsahuje okrem klasických drevených kociek, stavebné prvky rôznych tvarov, ktoré dávajú dieťaťu zaujímavé konštrukčné možnosti.  Drevo je na dotyk teplé a má príjemnú štruktúru, ktorú deti svojimi jemnými prstami určite pocítia. Sada obsahuje celkovo 100 ks rôznych drevených stavebných prvkov farebných i s prirodzeným vzhľadom dreva. Postavené pevnosti a budovy sú vďaka farebným komponentom vizuálne atraktívnejšie

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené stavebnice
Záruka: 2 roky
Dĺžka x šírka x výška: 16 × 13 × 24.5 cm
Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: