Hojdačky a hojdacie siete

Drevené hojdačky a hojdacie siete si získavajú srdcia malých i veľkých

Hojdačky nie sú iba pre deti. Práve naopak, hojdačky do záhrady si postupne získavajú čoraz väčšiu obľúbenosť u všetkých vekových kategórií. Správna hojdačka by mala byť, podobne ako záhradné kreslá alebo lehátkapohodlná, vzdušná, elegantná a mala by sa typovo hodiť do danej záhrady. Všetky tieto atribúty pritom spoľahlivo spĺňajú hojdačky z dreva. Dokonca si môžete vybrať, či na ne chcete usadiť jednu alebo viac osôb.

Záhradné hojdačky sú stelesnením letnej pohody

Hojdanie je vo všeobecnosti veľmi obľúbené, pretože hojdačka do záhrady a jej upokojujúci kolembavý pohyb nám pripomína pohyby mamy, keď sme boli ešte v bezpečí jej bruška. Zvýraznite tento pocit istoty a pohodlia z kolísania. Drevená hojdačka zhotovená z kvalitného dreva s pôsobivým dizajnom vám tak poslúži ako funkčná ozdoba na záhradu. Ozdobte ju výberom toho najlepšieho zo záhradných dekorácií a doplnkov a užívajte si leto so všetkým, čo k tomu patrí. V prípade, že vás hojdanie omrzí, jednoducho si presadnite na záhradnú stoličku alebo lavičku.

Hojdacia sieť alebo hojdačka do záhrady?

Letné teploty bývajú občas úmorné, stávame sa akýmisi lenivejšími, nechce sa nám ani sedieť a tak nás neláka ani záhradná hojdačka. Práve vtedy je najlepšie natiahnuť sa do hojdacej siete. S knihou alebo s ľadovo vychladeným nápojom si tak spríjemníme dokonca aj vyčerpávajúce horúčavy. 

Detské hojdačky a prevažovačky sú tiež výbornou hračkou pre deti. Môžeme to vidieť na detských ihriskách, kde sú detské hojdačky stále obsadené. Hojdačky pre deti sú totiž lákadlom a ak im jednu takú hojdačku zabezpečíme aj do záhrady ako súčasť detského ihriska, umožníme im, aby s radosťou trávili viac času na čerstvom vzduchu.