Drevený pyramídový had

Kód: 7521
26,58 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
28.8.2019

 

Drevený pyramídový had je atraktívna hračka pre najmenších, ktorá pomôže pri rozvoji manuálnej koordinácie, ovplyvní správny vývoj dieťaťa, podporí jeho kreativitu i fantáziu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevený, pyramídový had

Určite ste si všimli, že už aj tie najmenšie deti sa rady hrajú s rôznymi skladačkami alebo hoci aj s obyčajnými krabicami. Dôvod je prozaický. Takéto hranie rozvíja ich tvorivosť, fantáziu i motoriku. Nuž a práve drevený, pyramídový had vám pri podpore kreativity dieťaťa a pri rozvoji jeho manuálnych zručností môže preukázať výborné služby.

Ide o 8 komponentov rôznych farieb a veľkostí, ktoré je potrebné správne usporiadať do drevenej základne. Na prvý pohľad jednoduchá úloha, ktorá si však zo strany malého dieťaťa vyžiada štipku kreativity, premýšľania i zručnosti. Drevený, pyramídový had tak môže byť pre dieťa skutočnou výzvou. Jednotlivé časti hračky sú usporiadané od najmenších po najväčšie, ale dieťaťu samozrejme nič nebráni v tom, aby si ich mimo základne ukladalo podľa svojej fantázie. Farebné prvky drevenej pyramídy môžu byť zároveň použité ako pomôcka pri rozpoznávaní a pomenovávaní farieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre najmenších
Záruka: 2 roky
Dĺžka x šírka x výška: 26 × 9 × 10 cm
Vek: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: