Konferečný stolík Trio

Kód: TRIOZ/SIG
213,60 € 178 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Štýlová zostava konferenčných stolíkov Trio z kovu a dreva nie je iba dizajnovou záležitosťou. Okrem toho, že dobre vyzerá, šetrí miesto a ponúka veľkorysú plochu na položenie pohostenia.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Konferečný stolík Trio

Konferenčné stolíky musia toho zvládnuť pomerne veľa.  Káva, čaj, malé občerstvenie pre návštevu alebo obchodných partnerov pri obchodných rokovaniach je iba malou ukážkou toho, čo všetko na konferenčný stolík bežne dávame. Stolík sa však neraz musí vysporiadať aj s náročnejšími podmienkami, ako sú napríklad vyložené nohy počas sledovania športového prenosu alebo obľúbeného seriálu.

Ideálny konferenčný stolík musí teda nielen dobre vyzerať, ale musí byť aj dostatočne stabilný a pevný. Minimálne tak, ako stolík Trio, ktorý pozostáva z 3 praktických stolíkov vyrobených z kovu a dreva. Kombinácia dreva a kovu je veľmi príťažlivá, konferenčný stolík sa uplatní v akýchkoľvek domácich alebo firemných reprezentačných priestoroch. Za osobitnú pozornosť stojí premyslená konštrukcia stolíkov, ktorá umožňuje ich vzájomné zasunutie. Stolík tak šetrí miesto, no v prípade potreby poskytne oveľa väčšiu plochu na položenie občerstvenia alebo hoci aj pracovných podkladov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Dĺžka x šírka x výška (Najväčší stolík): 50 x 50 x 50 cm
Dĺžka x šírka x výška (Stredný stolík): 45 x 45 x 45 cm
Dĺžka x šírka x výška (Najmenší stolík): 40 x 40 x 40 cm
Materiál: drevo, kov
Farba: dub, čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: