Konferenčný stolík Umberto B

Kód: UMBERTO110/SIG
155,04 € 129,20 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Konferenčný stolík Umberto B vyrobený z dreva a kovu. Stolík sa dokonale zhostí svojej úlohy, vhodný do každej modernej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konferenčný stolík Umberto B

Konferenčné stolíky musia toho zvládnuť pomerne veľa.  Káva, čaj, malé občerstvenie pre návštevu alebo obchodných partnerov pri rokovaniach je iba malou ukážkou toho, čo všetko na konferenčný stolík bežne dávame. Stolík sa však neraz musí vysporiadať aj s náročnejšími podmienkami, ako sú napríklad vyložené nohy počas sledovania športového prenosu alebo obľúbeného seriálu atď.

Ideálny konferenčný stolík musí teda nielen dobre vyzerať, ale musí byť aj dostatočne stabilný a pevný. No a práve týmto kritériám v plnej miere vyhovuje stolík Umberto B, ktorý je vyrobený z kovu a dreva. Kombinácia dreva a kovu je navyše veľmi príťažlivá, konferenčný stolík sa uplatní v akýchkoľvek domácich alebo firemných reprezentačných priestoroch. Stolík je samozrejme praktický, v prípade potreby poskytne dostatočnú plochu na položenie kávy, občerstvenia alebo hoci aj pracovných podkladov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Dĺžka x šírka x výška: 110 x 60 x 49 cm
Materiál: drevo, kov
Farba: dub, čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: