Konferenčný stolík Xaviero B

Kód: XAVIERO110/SIG
213,84 € 178,20 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Atraktívny konferenčný stolík Xaviero B nepripustí žiadne špekulácie o kvalite prevedenia a použitých materiáloch. K dispozícii v štýlovej kombinácii duba a čiernej farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konferenčný stolík Xaviero B

Konferenčné stolíky musia toho zvládnuť pomerne veľa.  Káva, čaj, malé občerstvenie pre návštevu alebo obchodných partnerov pri rokovaniach je iba malou ukážkou toho, čo všetko na konferenčný stolík bežne dávame. Stolík sa však neraz musí vysporiadať aj s náročnejšími podmienkami, ako sú napríklad vyložené nohy počas sledovania športového prenosu alebo obľúbeného seriálu, či nešetrné zaobchádzanie počas osláv atď.

Ideálny konferenčný stolík musí teda nielen dobre vyzerať, ale musí byť aj dostatočne stabilný a pevný. Stolík Xaviero B je vyrobený z kovu a  dyhovanej dosky a preto bez akýchkoľvek kompromisov vyhovuje všetkým kritériám. Kombinácia dreva a kovu je navyše veľmi príťažlivá, konferenčný stolík sa teda uplatní v domácich alebo firemných reprezentačných priestoroch. Za pozornosť stojí rozmerovo veľkorysá odkladacia plocha, ktorá v prípade potreby poskytne dostatok miesta na položenie občerstvenia alebo hoci aj pracovných podkladov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Dĺžka x šírka x výška: 110 x 60 x 59 cm
Materiál: drevo, kov
Farba: dub, čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: