Truhlica na hračky Armada

Kód: 700-104-010/PIN
143,86 € 119,88 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Musíte svoje ratolesti nútiť do upratovania rozhádzaných hračiek? S drevenou truhlicou Armada to pôjde bez zvyšovania hlasu. Truhlica schová veľa hračiek a okrem toho sa stane inšpiráciou pre viacero hier.

Detailné informácie

Podrobný popis

Truhlica na hračky Armada

Výhody truhlice na hračky ocenia mnohí rodičia. Vďaka nej bude detská izba vždy v perfektnom poriadku. Priestranná truhlica s pevnou konštrukciou a s kovovým kovaním imitujúcim staré truhlice pojme všetky detské poklady a zároveň bude inšpiráciou pre mnoho originálnych hier. Deti pri hrách určite nevynechajú ani pirátov. O ich bezpečnosť sa obávať nemusíte, truhlica je vybavená mechanizmom, vďaka ktorému sú jemné prsty dieťaťa vždy v bezpečí.  Drevená truhlica na hračky môže byť predovšetkým neprehliadnuteľnou dekoráciou chlapčenskej izby, ale pokojne môže zdobiť izbu každého odvážneho dievčaťa. K dispozícii je v bielom prevedení.

Materiály a spracovanie

Truhlica je vyrobená zo sosnového dreva. Natretá bola ekologickými vodnými farbami. Truhlica na hračky je certifikovaná, spĺňa prísne európske normy z hľadiska bezpečnostných požiadaviek, pevnosti a odolnosti. Výrobok je dodávaný v balení na samomontáž. 

Rozmery

  • Výška: 51 cm
  • Hĺbka: 40 cm
  • Šírka: 80 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Koše a truhlice na hračky
Výška x hĺbka x šírka: 51 x 40 x 80 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: