Kreslá a lehátka

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
skladacie lehatko
29,10 €

Malé rozkladacie lehátko. Ideálne sa hodí ako lehátko na pláž alebo do záhrady na opaľovanie a...

Vyskúšajte kreslá a lehátka k bazénu a do záhrady

Opaľovanie na deke môžu znepríjemňovať mravce a studená zem môže byť príčinou nebezpečných prechladnutí. Vychutnajte si relax v záhrade naplno a bez nepríjemností. Záhradné kreslá a drevené lehátka zabraňujú styku so zemou, takže mrzutosti s hmyzom alebo chladom vás už viac nebudú trápiť. Lehátka dobre poslúžia svojmu účelu aj v prípade, že je zem vlhká od dažďa a počas sedenia telu poskytnú úľavu a bezpečné pohodlie.

Umiestniť ich môžete prakticky kdekoľvek, kde ich budete používať. Vhodné miesto je napríklad na terase, balkóne, na dvore alebo v záhrade. Lehátka k bazénu využijete po kúpaní a plážové lehátko bude vaším verným spoločníkom na dovolenke pri vode. Využijete ich aj vtedy, ak vás už omrzí hojdanie na hojdačke alebo v hojdacej sieti a vy zatúžite po pokojnom odpočinku.

Lehátko na opaľovanie poskytuje dokonalý komfort  

Pri opaľovaní je predpokladom kvalitného oddychu drevené lehátko, ktoré umožňuje ležanie v pohodlných polohách. Jeho výhodou je okrem iného aj to, že ho môžeme použiť i ako lehátko do záhrady, prípadne ho jednoduchou úpravou premeníme na záhradné kreslo. Takto sa v ňom už dá nielen ležať, ale aj sedieť a popíjať kávu alebo ľadovo vychladený nápoj. Ak chcete dojem pohody a uvoľnenia ešte viac umocniť, nebojte sa použiť v okolí záhradného posedenia aj rozličné záhradné dekorácie a doplnky, ktoré vyzdvihnú prírodnú krásu drevených lehátok.

Kreslo do záhrady skvele doplní záhradný stôl

Súčasť záhradného nábytku tvoria okrem záhradných lavičiek a stoličiek aj záhradné kreslá, ktoré sú výborným doplnkom k záhradnému stolu. Vďaka nim získate elegantné a pritom pohodlné miesto pre hostí, ktorí sa tak budú u vás cítiť takmer ako doma.