Pelechy

Pelechy a prútené koše pre zvieratá

Domáce zvieratká potrebujú svoj vlastný priestor, kde môžu nerušene odpočívať a pritom nebudú nikomu prekážať. Tento priestor im zabezpečí pocit bezpečia a istoty. Rovnako ako vy máte posteľ, aj domáci miláčik potrebuje na spánok svoj pelech. Pelech si môžete vybrať aj medzi prútenými výrobkami. Prútené pelechy a prútené koše sú skvelou voľbou, pokiaľ chcete, aby miesto pre domáceho miláčika zapadlo do akéhokoľvek interiéru.

Prútené pelechy pre psov

Doprajte svojmu štvornohému miláčikovi 100 % pohodlie a kúpte mu prútený pelech pre psa. Nielenže mu poskytne príjemný relax a odpočinok, dokonca skrášli váš príbytok. Prútené pelechy pre psov sú jedinečné a takmer nezničiteľné. Sú pevné a nemenia svoj tvar, ako sa to môže stať pri rôznych látkových pelechoch. Ich údržba je veľmi jednoduchá, podušku či vankúš z pelieška vyberiete a vyperiete v práčke.

Vyberať si môžete prútené otvorené pelechy, takzvané ležoviská pre psíkov, ktoré sú s poduškou alebo bez nej. Majú tú výhodu, že podušku môžete kedykoľvek vymeniť, keď sa zoderie alebo vás omrzí a farebne ju prispôsobiť vášmu interiéru. Samozrejme prútený pelech pre psa je potrebné prispôsobiť jeho veľkosti, aby sa v ňom mohol pohodlne usalašiť alebo sa povystierať.

Pelechy pre mačky

Nezabudli sme ani na mačičky, ktoré obľubujú pokoj a pohodlie. Prútené pelechy pre mačky sú ideálnou voľbou na poskytnutie tak potrebného odpočinku, a pokoja, ktoré mačky často vyhľadávajú. Môžete sa pozrieť medzi prútené koše pre zvieratá alebo si vybrať prútené domčeky pre mačky. Takéto domčeky majú na vrchu pelech pre mačku, kde sa môže vyvaľovať na slniečku. Vo vnútri domčeka zase môže nerušene odpočívať. Pokiaľ máte mačičky dve, nie je problém existujú aj dvoj či trojpodlažné domčeky pre mačky, v ktorých sa mačky nebudú nikdy nudiť.