Pieskoviská

Drevené detské pieskoviská vás presvedčia svojou kvalitou

Drevené pieskoviská sa oproti minulosti výrazne zmenili. V súčasnosti vynikajú lákavým dizajnom a farebným náterom z vysoko kvalitných a netoxických farieb. Nemusíte sa báť ani zadretia triesky, pretože materiál, z ktorého je zhotovené pieskovisko na záhradu, je vyleštený a na dotyk úplne hladký. Aby drevo nenapadol hmyz a neznehodnotil ho, drevené dosky pieskovísk sa impregnujú špeciálnymi zdravotne bezpečnými chemickými prostriedkami. 

Drevené pieskovisko tak vďaka moderným technológiám použitým pri výrobe a vhodnej starostlivosti môže byť pre deti jedinečným miestom zábavy, hier a radosti. Stačí ho už len naplniť pieskom, dať deťom k dispozícii detské náradie ako sú vedierka, hrabličky či lopatky a dopriať im dostatok času na hranie.

Detské pieskovisko ako súčasť detského ihriska

V prípade, že plánujete urobiť deťom na záhrade alebo na dvore detské ihrisko, okrem hojdačiek a šmýkačiek určite pamätajte aj na pieskovisko. Môže do neho priamo ústiť šmýkačka, čím získate funkčné prepojenie dvoch atrakcií a zároveň zvýšite úroveň bezpečnosti pri hre. Oproti nekrytým sú veľkou výhodou kryté pieskoviská, ktoré zabraňujú znečisteniu alebo premáčaniu piesku. Kryté pieskovisko je tiež ideálne na ochranu pred domácimi miláčikmi. Aby ste mohli na deti pri hre dozerať v pohodlí, nezabudnite na záhradnú lavičku, ktorú umiestnite v blízkosti pieskoviska.

Pieskoviská sú ideálne hračky na záhradu alebo na dvor

Ak patríte k tým, ktorí z rôznych dôvodov pred verejným uprednostňujú vlastné pieskovisko pre deti, potom určite viete oceniť radosť, ktorú takáto zábavka so sebou prináša. Nie nadarmo sú pieskoviská pre deti jednou z najobľúbenejších atrakcií, ktoré oddávna priťahujú všetky deti.