Pohovky a kreslá

Pohovky a kreslá

Pohovky do obývačky aj kancelárie

Pohovky síce nie sú stredobodom vesmíru, no určite sú najdôležitejším miestom vo vašej obývačke, pracovni či kancelárii. Rozhodli sme sa preto priniesť moderné a zároveň aj dizajnovo tradičné pohovky – dvojsedačky aj trojsedačky.

Každá pohovka v našej ponuke je po zvolení správnej farby čalúnenia (vyberať môžete z naozaj širokej palety farieb) vhodná k akémukoľvek nábytku. Je úplne jedno či máte v miestnosti moderný nábytok, tradičný alebo nábytok z masívu.

Kreslá v ľubovoľnom dizajne a farbe

V našej ponuke nájdete hneď niekoľko typov kresiel. Napríklad také kreslá ušiaky doprajú pohodlie práve vďaka svojmu špecifickému a osvedčenému tvarovaniu. Pri niektorých modeloch kresiel si môžete vybrať až z 24 farebných kombinácií. Veríme, že vďaka tomu si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Pohodlné kreslá ušiak sú typické svojím dizajnom. Majú vysokú chrbtovú opierku so špecifickým tvarom, ktorý nápadne pripomína uši. Ušiaky sú veľmi pohodlné a hodia sa nielen do obývacej izby. Pôsobia moderným, no napriek tomu klasickým dojmom.