Polička Fino

Kód: 670/BELL
42 €
Momentálne nedostupné

Drevená polička Fino s atraktívnym dizajnom. Oceníte priestor na odloženie predmetov i 4 vešiačiky, na ktoré môžete zavesiť oblečenie, batôžtek alebo dekoratívne predmety.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polička Fino

Polica je veľmi dôležitým prvkom vybavenia detskej izby. Keď je dieťa malé, môže byť zavesená v jeho dosahu, čo pozitívne ovplyvní jeho vývoj, a keď dieťa rastie, môže jej na stene patriť aj o niečo vyššie miesto. Polica bude vystavovať na obdiv rôzne detské poklady, no môže byť tiež použitá na uloženie detských knižiek. Polica je vyrobená z MDF dosky, má 4 vešiačiky a na bokoch zábranu proti vypadnutiu.

Rozmery:

  • šírka 90 cm
  • hĺbka 15 cm
  • výška 28 cm

Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi normami PN-EN 716-1: 2010 a PN-EN 716-2: 2010. Farba použitá na povrchovú úpravu police je pre dieťa bezpečná, zdravotne neškodná, spĺňa požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994. Farba má všetky požadované certifikáty. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je hotový kus nábytku testovaný v laboratóriách. Vďaka špeciálne vytvrdnutej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky.

Návod na údržbu:

Polica by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Ďalšie informácie:

Polica je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Police do detskej izby
Šírka x výška x hĺbka: 90 x 28 x 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: