Prebaľovacia podložka Macko (70 cm)

Kód: 094048/ABC 094040/ABC Zvoľte variant
23,04 € 21,36 € od 21,36 € 19,20 € bez DPH 17,80 € bez DPH od 17,80 € bez DPH
Výroba (7 - 16 dní) Na sklade Zvoľte variant
Tvrdosť podložky
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prebaľovacia podložka Macko modrej farby. Vhodná na každodennú starostlivosť o dieťa. Uľahčí rodičom prebaľovanie a prezliekanie dieťaťa, zároveň sa jednoducho udržiava, pretože je vyrobená s ľahko umývateľného a nezávadného PVC.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prebaľovacia podložka Macko 

Každodenná starostlivosť o dieťa vyžaduje množstvo nevyhnutných činností. Od vymieňania plienok, preobliekania, až po kúpanie a s tým spojenou starostlivosťou o citlivú detskú pokožku. Pri týchto činnostiach sa nezaobídete bez prebaľovacej podložky. Ponúka dieťaťu komfort a rodičom uľahčuje manipuláciu s ním. Prebaľovaciu podložku Macko ponúkame v modrej farbe a v dvoch variantochmäkkom i tvrdom. Obidva varianty sú vyrobené z ľahko umývateľného a nezávadného PVC. Podložka na prebaľovanie má krásny detský motív macka sediaceho na modrých obláčikoch.

Prebaľovacia podložka Macko mäkká

Prebaľovaciu podložku využijete už od prvých dní malého drobca. Starostlivosť o dieťa bude pre vás jednoduchšia a nemusíte sa báť ani o jej čistotu. Zvládnete ju behom chvíľky. Prebaľovacia podložka Macko je bezpečná, má zvýšené bočné okraje, aby dieťatko ostalo na svojom mieste. Avšak nikdy nenechávajte na nej svoje dieťa bez dozoru. Podložku na prebaľovanie možno použiť na akejkoľvek rovnej ploche, napr. na prebaľovacom pulte, stole či posteli. 

Prebaľovacia podložka Macko tvrdá

Pokiaľ chcete prebaľovaciu podložku využívať na postieľke, je potrebné zadovážiť si prebaľovaciu podložku v tvrdom vyhotovení. Prebaľovacia podložka má zvýšené bočné okraje pre bezpečnosť dieťaťa a zároveň zabudovanú pevnú dosku. Pevná doska umožňuje umiestniť podložku na bočnice postieľky s rozmermi 120 x 60 cm. Proti zosunutiu poslúžia naskurtkovateľné zarážky. Pokiaľ však budete používať podložku na prebaľovacom pulte, stole alebo posteli môžete ju používať bez zarážok.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie podložky
Dĺžka x šírka: 70 cm x 47 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: