Prebaľovacia podložka Savanna (70 cm)

Kód: 094044/ABC 094036/ABC Zvoľte variant
23,04 € 21,36 € od 21,36 € 19,20 € bez DPH 17,80 € bez DPH od 17,80 € bez DPH
Výroba (6 - 14 dní) Výroba (6 - 14 dní) Zvoľte variant
Tvrdosť podložky
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Podložka na prebaľovanie Savanna so zvýšenými okrajmi. Vyrobená z ľahko umývateľného PVC a bez ftalátov. Skvelý pomocník pre rodičov, poslúži pri prebaľovaní, prezliekaní už od prvých dní dieťaťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prebaľovacia podložka Savanna - skvelý pomocník

Narodenie bábätka prináša so sebou množstvo radosti, no nielen to. Každodenná starostlivosť o dieťa vyžaduje množstvo činností. Pravidelné vymieňanie plienok, preobliekanie, či starostlivosť o citlivú pokožku bábätka. Nenahraditeľným pomocníkom pri týchto činnostiach je prebaľovacia podložka. Nielenže ponúka dieťaťu komfort pri prebaľovaní, ale rodičom uľahčí manipuláciu s ním. Prebaľovaciu podložku Savanna ponúkame v dvoch variantoch, a to v mäkkom alebo tvrdom. Obidva varianty sú vyrobené z ľahko umývateľného PVC, bez ftalátov. Podložka na prebaľovanie je s motívom Savanna.

Mäkká prebaľovacia podložka Savanna

Prebaľovaciu podložku využijete už od prvých dní dieťaťa. S jej pomocou bude starostlivosť o malého drobca pohodlná. Nemusíte sa báť o jej čistotu, je totiž otázkou niekoľkých pár chvíľ. Prebaľovacia podložka Savanna v mäkkom vyhotovení má zvýšené bočné okraje, aby dieťatko ostalo na svojom mieste. Môžno ju použiť na akejkoľvek rovnej ploche, napr. na prebaľovacom pulte, stole i posteli. 

Prebaľovacia podložka Savanna tvrdá

Pokiaľ chcete prebaľovaciu podložku uložiť na postieľku, je potrebné zadovážiť si prebaľovaciu podložku v tvrdom vyhotovení. Prebaľovacia podložka má zvýšené bočné okraje pre bezpečnosť dieťaťa a zároveň zabudovanú pevnú dosku. Pevná doska umožňuje umiestniť podložku na hornú hranu bočníc postieľky, ktorá má rozmery 120 x 60 cm. Proti zosunutiu vám poslúžia naskurtkovateľné zarážky. Pokiaľ však budete používať podložku na prebaľovacom pulte, stole alebo posteli môžete ju používať bez zarážok.

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie podložky
Dĺžka x šírka: 70 cm x 47 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: