Prebaľovací pult Mini na komodu

Kód: 013-500-010/PIN
43,76 € 36,47 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Každé bábätko vyžaduje tú najlepšiu starostlivosť. Prírodný prebaľovací pult Mini z masívneho borovicového dreva je ekologický, zdravotne nezávadný a vďaka funkčnému dizajnu aj bezpečný. Namontovať ho môžete na originálnu komodu s 2 dvierkami alebo komodu s 3 zásuvkami tej istej kolekcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komfortnejšie prebaľovanie s pultom Mini

Jedným z najpraktickejších pomocníkov pre novopečených rodičov je jednoznačne prebaľovací pult. Vytvára bezpečný a pohodlný priestor na starostlivosť o tých úplne najmenších členov rodiny. Tento prebaľovací pult je špeciálne určený na komody z kolekcie Mini. Či už sa vám viac páči 2 dverová komoda, alebo komoda s 3 zásuvkami, originálny nadstavec je kompatibilný s oboma verziami. Montuje sa na stred, čo umožňuje ľahký prístup k príslušenstvu na oboch stranách. Veľkosť a vyvýšené hrany prebaľovacieho pultu sú upravené tak, aby na ňom dieťa ležalo úplne bezpečne. 

Po jednoduchej demontáži sa môže komoda naďalej používať ako úložný priestor.

Ďalšie informácie

Prebaľovací pult Mini zahŕňa drevený rám. Balenie vymeniteľnú textilnú podložku neobsahuje. Vybrať ju môžete podľa vnútorných rozmerov pultu, ktoré sú 94 × 75 cm.

Materiály a spracovanie

Prebaľovací pult je vyrobený z prírodnej masívnej borovice. Rám je maľovaný ekologickými vodnými farbami, ktoré zaručujú priedušnosť dreva a zdravotnú nezávadnosť. K dispozícii v bielej farbe

Rozmery

  • Výška: 7,5 cm
  • Šírka: 75,6 cm
  • Dĺžka: 97,6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie pulty
Výška x šírka x dĺžka: 7,5 x 75,6 x 97,6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: