Prebaľovací pult Ruban na komodu

Kód: 5661/BELL
52,80 €
Vyrobíme (7 - 15 dní)

Nadstavec na komodu Ruban vyrobený z odolného materiálu. Uľahčite si každodennú starostlivosť o váš malý poklad. Prebaľovací pult Ruban je spoločne s ľanovou podložkou praktický pomocník.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prebaľovací pult Ruban na komodu

Ruban je kolekcia plná šarmu, jemnosti a prekrásnej kombinácie farieb. Zostava nábytku Ruban prináša modernú eleganciu do detskej izby bez ohľadu na to, či ide o miestnosť pre chlapcov alebo dievčatá. Zaoblené tvary a elegantné línie dodávajú kolekcii Ruban inovatívny vzhľad. Prebaľovací pult namontovaný na komode Ruban samozrejme nie je výnimkou a nemal by chýbať v žiadnej rodine s malým bábätkom. Takáto kombinácia vyzerá štýlovo a okrem toho vám do veľkej miery uľahčí starostlivosť o vaše dieťatko. Prebaľovací pult je vyrobený z kvalitnej MDF dosky, ktorá je natretá zdravotne neškodnou farbou.

TIP: K tomuto prebaľovaciemu pultu odporúčame kúpiť ľanovú podložku.

Hlavné výhody prebaľovacieho pultu:

stabilné miesto na starostlivosť, rodičom umožňuje udržiavať počas prebaľovania lepší kontakt s dieťaťom,
- všetko potrebné na starostlivosť máte poruke, nebude vás bolieť chrbtica,
- pult má zvýšené okraje, ktoré chránia dieťa pred vypadnutím,
- jednoduchá montáž a údržba

Rozmery:

  • šírka 60 cm
  • hĺbka 79,5 cm
  • výška 8,5 cm

Nábytok je povrchovo upravený špeciálnou farbou od talianskeho dodávateľa, ktorá je podrobená špeciálnemu procesu vytvrdzovania. Náter vyhovuje norme UNI EN 12720 o chemickej odolnosti. Použitá farba vytvára dokonale hladkú štruktúru, je zdravotne neškodná a má všetky požadované osvedčenia.  

Návod na údržbu:

Prebaľovací pult by mal byť ošetrovaný mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Ďalšie informácie:

Prebaľovací pult je dodávaný v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie samozrejme disponuje potrebným vybavením na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie pulty
Šírka x výška x hĺbka prebaľovacieho pultu: 60 x 8,5 x 79,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: