Prútené kvetináče

Prútené kvetináče podčiarknu prírodný štýl

Hľadáte vhodné kvetináče pre rastliny či obľúbené balkónové kvety? Na trhu je široká ponuka kvetináčov rôznych veľkostí i materiálov a je naozaj ťažké si medzi nimi vybrať. Čím ďalej, tým viac sa v domácnostiach alebo na terasách i balkónoch využívajú prírodné prvky, akými sú drevo, kameň alebo prútie. A tak čoraz obľúbenejšie medzi gazdinkami sa stávajú práve prútené kvetináče, ktoré podčiarkujú vidiecky a prírodný štýl bývania.

Prútené kvetináče do interiéru i exteriéru

Kvetináče z prútia sú vhodné nielen do interiéru vášho domova, ale aj na balkón či terasu alebo aj do záhrady. Prútené kvetináče sú vyrobené z kvalitného prútia a tak odolajú vplyvom počasia. Nepodliehajú trendom a sú veľmi nadčasové. Vnesú do interiéru potrebnú atmosféru a priestor zútulnia. Hodia sa úplne všade: na okenný parapet, poličku, do kvetinovej steny alebo len tak na zem do voľného priestoru. Pri výbere vhodného kvetináča treba brať ohľad na to, kde bude umiestnený. Sú totiž rôznych veľkostí, tvarov i farieb. Od okrúhlych, cez oválne, štvorcové, až po obdĺžnikové. Prútený kvetináč je vhodné prispôsobiť priestoru, ktorý bude skrášľovať. Môžete k nemu pripojiť aj prútené dekorácie a doplnky, ktoré ešte viac podčiarknu jeho krásu.

Prútené truhlíky upútajú na oknách, balkónoch, či terasách. Počas leta v nich môžete pestovať obľúbené balkónovky alebo v zimnom období vresy, či ihličnany. Truhlíky z prútia nie sú určené iba na kvety. Sú skvelé na vytvorenie jarných, jesenných či vianočných aranžmánov a je možné si vybrať hranaté alebo oválne prútené truhlíky.