Prútené ploty

Namiesto betóna prútené ploty

Túžite po dokonalom súkromí na vašom pozemku, ale nevzhľadný betónový plot nie je to pravé orechové? Máme pre vás skvelú možnosť na vytvorenie súkromia po akom túžite bez toho, aby ste starý pletivový plot odstraňovali alebo mali okolo svojho pozemku betónový múr. Skvelou možnosťou na vytvorenie clony pred nežiadúcimi pohľadmi okoloidúcich sú prútené ploty. 

Prútené ploty vytvoria dokonalé súkromie

Prútené ploty do záhrady sa využívajú ako exteriérové zásteny nielen na prekrytie nežiadúcich pohľadov okoloidúcich, ale nimi dokonale zakryjete napríklad rozpadajúci sa dom alebo neudržiavanú záhradu v susedstve. Prútený plot je vyrobený z prírodného materiálu a tak nijako neruší charakter okrasnej záhrady. Jednoducho sa montuje, je moderného vzhľadu a výsledný efekt je vskutku nádherný. Montuje sa na už existujúci plot, čím sa pomocou drôtu alebo sťahujúcich pások upevňuje. 

Prútená zástena do záhrady

Plot z prútia nemusíte inštalovať okolo celého vášho pozemku. Pokojne si môžete v záhrade vytvoriť kútik, do ktorého neprenikne oko zvedavca. Prútená zástena je skvelou možnosťou, ako si na dvore vytvoriť oázu pokoja, ktorá má nielen moderný dizajn, ale prinesie do záhrady aj kus prírody. Zástena z prútia je skvelá aj na terasu alebo balkón ako ochrana pred zvedavcami, silným slnkom, či vetrom.