Prútené truhlice

Prútené truhlice skrášlia interiér

Poznáte to, skrine praskajú vo švíkoch a poličky sa len tak prehýbajú pod rôznymi vecičkami. Vyhodiť nám je ich ľúto, pretože ide o tak potrebné veci, ktoré nájdu ešte svoje využitie. Skvelým pomocníkom na uloženie sezónneho oblečenia, detských hračiek a rôznych drobností v domácnosti sú prútené truhlice. Truhlice z prútia prinesú poriadok všade tak, kam potrebujete, či už je to detská izba, spálňa alebo obývačka a navyše skrášlia každý interiér.

Skoncujte raz a navždy s neporiadkom

Pri návšteve detskej izby často zakopávame o pohodené hračky, či rôzne časti z detských stavebníc. Aj vy toho už máte akurát tak dosť? Poličky na hračky sú plné a vy máte pocit, že sa k nim už nič nevojde? Navyše vaša ratolesť sa nechce vzdať žiadnej hračky, ktorú by ste niekomu posunuli a tak sa v detskej izbe hromadia. Nezúfajte, na všetky hračky využite prútené truhlice alebo prútené nádoby, ktoré môžete zasunúť pekne k stene a poriadok je raz dva hotový.

Prútená truhlica nájde využitie aj na uskladnenie čistej bielizne, dokonca ju môžete využiť v kúpeľni ako kôš na bielizeň. Prútené nádoby sú rôznych veľkostí a tak ich môžete prispôsobiť veľkosti miesta. Majú praktické zatváranie, aby nikto nepovolaný nevidel, čo za poklady v nich ukrývate. Je jedno, či zvolíte hranaté, rohové, oválne, či obšité látkou alebo bez nej. Všetky sa budú krásne vynímať v interiéri a budú voňať prírodou.