Drevený regál Fino

Kód: 668/BELL
250,80 €
Momentálne nedostupné

Originálny drevený regál Fino s dvomi zásuvkami. Oceníte príťažlivý dizajn i objemné zásuvky a police, do ktorých uložíte množstvo väčších, či menších drobností.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevený regál Fino

Dekoratívny dizajn so štýlovými zaoblenými krivkami vytvára zaujímavý vizuálny efekt. Kolekcia nábytku Fino získala za spomínaný dizajn prestížne ocenenia, ale vďaka jednoduchým ozdobným prvkom, ktoré jej dodávajú svieži a prirodzený vzhľad sa teší veľkej obľube predovšetkým u množstva zákazníkov. Drevený regál Fino samozrejme nie je výnimkou. Tento kúsok je vyrobený z kvalitnej MDF dosky natretej zdravotne neškodným bielym náterom a z nábytkárskej dosky (strany + vnútorné zásuvky).
 
Hlavné výhody:

- 3 úrovne políc,
- 2 zásuvky s tichým mechanizmom samodovierania,
- zabezpečenie políc proti vypadnutiu,
- otvorené strany umožňujúce jednoduché uloženie predmetov.
 

 Rozmery:  Šírka 97 cm, Hĺbka 40,2 cm, Výška 179,6 cm.

 
Farba má všetky požadované certifikáty a spĺňa normu Chemical Resistances UNI EN 12720. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je nafarbený kus nábytku testovaný v laboratóriách. Vďaka špeciálne vytvrdenej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky a po vytvrdnutí sa farebný náter stáva pevným. Certifikované podľa EN 71/3.

Návod na údržbu:

Drevený regál by mal byť ošetrovaný mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Ďalšie informácie:

Drevený regál je dodávaný v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Regály na hračky a knihy
Šírka x výška x hĺbka: 97 x 179,6 x 40,2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: