Záhradné chatky a domčeky

Viacúčelové záhradné chatky a domčeky z dreva

Drevené chatky a záhradné domčeky majú široké využitie, ktoré začína uskladnením náradia do záhrady, až po možnosť chatového využitia ako krátkodobého relaxačného obytného priestoru.

Náradie do záhrady je potrebné chrániť pred vlhkom (poškodením drevených rúčok či koróziou kovových častí), preto je takáto chatka na náradie doslova nevyhnutnosťou.

Záhradný domček spoľahlivo uschová i kosačku, pílu, záhradné hadice a všetky ostatné záhradné potreby. V zime sa dokonca stáva útočiskom aj pre záhradný nábytok alebo rôzne záhradné dekorácie a doplnky. Keďže je však plný rozličných nebezpečných nástrojov, určite by nemal byť miestom pre hry detí, ktoré si zaslúžia svoj vlastný detský domček.

Drevený domček dokonale zapadne do každej záhrady

Ak máte obavy z toho, ako bude vyzerať drevený domček vo vašej záhrade, pokojne hoďte takéto starosti za hlavu. Výhodou dreva ako materiálu, z ktorého je takýto domček na záhradu postavený, je jeho prírodný pôvod, čo mu prepožičiava okrem trvácnosti a nenáročnej údržby aj schopnosť skvele zapadnúť bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Uvidíte, že domček z dreva sa stane funkčným, ale i harmonickým doplnkom záhrady či dvora.

Záhradná chatka slúži na oddych celej rodiny

Pre relax v pohodlí či ničím nerušenú romantiku nemusíte cestovať ďaleko. Môžete ju zažiť aj doma, dokonca vo vlastnej záhrade. Pomôže vám k tomu drevená chatka zhotovená z trvácneho dreva, ktorá vdýchne chvíľam stráveným v nej oddychovú, priam až dovolenkovú atmosféru. Vďaka nej sa pobytu v záhrade nemusíte vzdať ani kvôli nepriaznivému počasiu. Pokiaľ túžite po intenzívnejšej rekreácii, vyskúšajte záhradné sauny pre ozdravenie tela i ducha.