Záhradné domčeky

Originálne záhradné domčeky z dreva

Vykúzlite zo svojej záhrady čarovné miesto snov. Záhradný domček z dreva dodá záhrade osobitnú atmosféru a navyše je miestom, ktoré sa dá skutočne prakticky využiť. Drevené altánky sú vynikajúce počas teplých a slnečných dní, ak však túžite tráviť v záhrade viac času, a to aj počas menej priaznivých chvíľ, domček na záhradu je pre vás tým pravým riešením.

Domček z dreva môžete umiestniť na záhradu alebo väčší dvor, podľa toho, kde vám to viac vyhovuje. Vnútrajšok zariaďte primeraným nábytkom do záhrady a môžete si začať vychutnávať pobyt v záhrade v akomkoľvek počasí. Takýto záhradný domček z dreva využijete aj na prechodné ubytovanie hostí či poriadanie veľkých rodinných osláv a posedení. Záhradné náradie doň však radšej neukladajte, na tento účel sú ideálne chatky na náradie.

Drevený domček ako stvorený do záhrady

Drevo je súčasťou záhrady v podobe stromov a kríkov, preto v nej drevený domček z masívu v nijakom prípade nemôže pôsobiť rušivo. Navyše je známe svojou jednoduchou údržbou a dlhovekosťou. Dojem súzvuku a harmónie ešte umocníte tým, že výber vhodného domčeka doplníte o rozličné drevené dekorácie v podobnom duchu. 

Vytvorte si v záhrade miesto pre oddych

Záhradné domčeky by mali byť miestom, kde môžete vy alebo vaši blízki bez obáv stráviť toľko času, koľko potrebujete. Veľkú radosť urobia aj deťom, hoci pre tie sú v prvom rade určené detské domčeky na záhradu. Či teda plánujete drevený domček využívať ako príležitostné letné bývanie pre hostí alebo v ňom chcete tráviť svoj voľný čas sami, môžete si byť istí, že ho využijete naplno.