Záhradné sedacie súpravy

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
zahradna sedacia zostava
99,60 €

Záhradná súprava na sedenie obsahujúca 2 drevené stoličky a okrúhly stolík s priemerom...

zahradna sedacia zostava
97,20 €

Záhradná súprava na sedenie obsahujúca 2 drevené stoličky a stolík 50 x 50 cm . Ideálne...

Záhradné sedacie súpravy z prírodného materiálu

Príjemný zážitok z posedenia v záhrade s priateľmi alebo s rodinou umocnia pekné a pohodlné sedacie súpravy. Záhradné stoličky a lavičky či stoly do záhrady vyrobené z dreva sú nielen vkusným a elegantným doplnkom každej záhrady, dvora alebo terasy, ale tiež poslúžia na oddych na čerstvom vzduchu, spojený s relaxačnými činnosťami alebo servírovaním jedál v prírode. Doprajte si pohostinne pôsobiace záhradné sedenie harmonicky zladené s prírodou. Aby ste podčiarkli výnimočnosť chvíľ pohody a zvýšili účinnosť relaxácie v záhrade, nezabudnite doplniť sedacie zostavy o záhradné dekorácie a doplnky.

Záhradné lavičky a záhradné stoly do altánku i pod holé nebo

Sedacie zostavy do záhrady využijete rovnako dobre pod strechou ako aj priamo na trávniku či nekrytej terase. Znamená to, že si na nich môžete vychutnávať hrejivé slnečné lúče teplého jarného alebo jesenného počasia, ale takisto ich môžete umiestniť aj pod záhradné altánky a tešiť sa tak osviežujúcemu tieňu a chladivému vánku. Ak sa pritom chcete pokochať pohľadom na peknú zástenu, ktorá vás zároveň ukryje pred zvedavými zrakmi, nechajte drevené ploty obrásť kvitnúcimi popínavými rastlinami. Záhradné sedacie súpravy sa tým stanú skutočnou oázou krásy a pokoja.

Vyberte si záhradný nábytok podľa svojho vkusu

Zohnať si záhradné hojdačky a hojdacie siete či kvalitný záhradný nábytok je najlepší spôsob, ako získať čo najviac z exteriéru domova, teda z terasy, balkóna alebo záhradky. Väčšina z nás trávi pracovný čas v uzavretých priestoroch, preto sú pre nás chvíle na čerstvom povetrí vzácne a vyhľadávané. Drevené sedacie súpravy, resp. záhradné sedacie zostavy dávajú možnosť výberu v závislosti od veľkosti priestoru, ktorý máme k dispozícii, preferovaného dizajnu či vonkajšej úpravy. Kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba a dlhá životnosť pritom zostávajú spoločným menovateľom pre všetky takéto záhradné zostavy.