Záhradné stoličky, lavičky

Stoličky a lavičky z dreva - ideálne záhradné sedenie

Po dlhom dni v práci alebo povinnostiach v domácnosti každému dobre padne posedieť si v záhrade alebo na terase. Záhradné sedenie však využijete aj inokedy, napríklad pri opekačkách a grilovačkách. Drevené stoličky alebo drevené lavičky totiž poskytnú miesto na oddych a možnosť vychutnať si čerstvý vzduch, kdekoľvek ich postavíte.

Miesto, kde postavíte záhradnú lavičku, stôl či stoličky, je už len na vás. Ak plánujete sedenie na záhradu využívať aj počas nepriaznivého počasia, pred dažďom a vetrom vás ochránia záhradné altánky.

Ďalšou možnosťou je postavenie lavičky do záhrady v blízkosti jazierka alebo rozkvitnutého záhonu kvetov, čím dosiahnete vytvorenie pekného a účelného zátišia. 

Lavičky z masívu sú viac ako len vkusným doplnkom 

Klasické záhradné lavice či stoličky z masívu sa výborne hodia do interiéru i exteriéru. Záhradné lavičky v modernom či rustikálnom štýle skvelo dotvoria váš priestor a spríjemnia pobyt v záhrade, na balkóne či terase.

Široký výber rôznych druhov dreva, štýlu a dizajnovej úpravy pre sedenie na záhradu vyhovie aj tým najnáročnejším. Takto si každý môže zvoliť lavičky alebo stoličky do záhrady podľa svojich predstáv. Ktorá lavička je pre vás tá pravá, s operadlom alebo bez operadla? 

Záhradné stoly na rodinné obedy či posedenia pri káve

Káva alebo obed v záhrade chutia akosi lepšie, pretože čerstvý vzduch dodáva chuť do jedla. Servírujte espresso na okrúhlom stolíku a obedové menu na veľkom drevenom stole a zažite výnimočné chvíle s ľuďmi, ktorých máte radi, na miestach, kde sa dobre cítite. V prípade, že máte radšej dynamickejšie záhradné sedenie z dreva, určite si vás získajú hojdačky a hojdacie siete.