Záhradné stoly

Záhradné stoly na každú príležitosť

Posedenia v záhrade, rodinné oslavy či grilovačky sa nezaobídu bez záhradného stola. Či už dáte prednosť malému servírovaciemu záhradnému stolíku alebo veľkému stolu, okolo ktorého sa zmestí celá rodina, stôl na záhradu je skrátka nevyhnutnosťou, bez ktorej sa nezaobídete. Slúži na podávanie jedál a nápojov, prípadne poskytne priestor pre deti, ktoré si chcú v záhrade kresliť alebo modelovať. Dokonca ak stolíky do záhrady umiestnite pod záhradné altánky, môžete ich používať aj v prípade daždivého počasia.

Záhradný stôl však môžete využiť viacerými spôsobmi. V prípade, že máte terasu alebo balkón, stane sa z neho ideálny stôl na terasu. Rôzne rozmery ho ďalej predurčujú na jednotlivé účely. Malé záhradné stoly šetria priestor a ich výhodou je to, že sa zmestia aj na stiesnenejšie balkóny či dvory. Veľké stoly na terasu zase dokonale využijú veľkorysejšie priestory a poskytujú dostatok miesta pre všetkých.

Drevené stoly majú množstvo výhod

Nábytok z dreva dodáva záhrade prírodný vzhľad a a prináša teplé, hrejivé farby do na terasu či balkón. Drevený stôl je príjemný na dotyk a v prípade, že je povrchovo upravený, vyznačuje sa odolnosťou, ktorá mu zaručuje vysokú životnosť. Drevo použité na stôl do záhrady je prírodný materiál, zdravotne nezávadný a nenáročný na údržbu. Okrem toho je každý takýto stôl do záhrady úplný unikát, pretože každý druh dreva má vlastný, nenapodobiteľný prírodný odtieň a jeho spracovanie dáva vyniknúť jedinečnosti každého rezu.

Vytvorte si dokonalé záhradné sedenie

Stôl do záhrady a záhradné stoličky či lavičky sú základom pre pohodlné sedenie v záhrade. Doplňte ich o vankúše, prípadne do ich blízkosti umiestnite rozličné záhradné dekorácie a doplnky a získate oázu pokoja ako z rozprávky.