Záhradný nábytok

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
stolička mala 1
22,36 €

Malá skladacia stolička je ideálna na balkón, na terasu ale aj na záhradu. Zobrať si ju so sebou...

skladacie lehatko
29,10 €

Malé rozkladacie lehátko. Ideálne sa hodí ako lehátko na pláž alebo do záhrady na opaľovanie a...

stolicka drevena zostava
31,80 €

Skladacia stolička z dreva je ideálna kdekoľvek do záhrady, na terasu, ale aj ako stolička na...

zahradna sedacia zostava
99,60 €

Záhradná súprava na sedenie obsahujúca 2 drevené stoličky a okrúhly stolík s priemerom...

zahradna sedacia zostava
97,20 €

Záhradná súprava na sedenie obsahujúca 2 drevené stoličky a stolík 50 x 50 cm . Ideálne...

Drevený záhradný nábytok je skrátka nadčasový

Ak hľadáte záhradný nábytok, ktorý by nielen výborne vyzeral, ale zároveň by bol aj príjemný na dotyk a nepodliehal by módnym trendom, v tom prípade určite stavte na drevený záhradný nábytok. Drevené záhradné stoličky, lavičky, záhradné stoly, sedacie súpravy, kreslá či lehátka majú svoje čaro, ktoré ani časom nevyprchá. Navyše, drevo ako prírodný materiál tak akosi patrí do záhrady a môžete si byť istí, že do nej dokonale zapadne.

Takéto záhradné posedenie môžete umiestniť aj do záhradného altánku, kde ho s potešením využijete nielen pre vás a vašu rodinu, ale aj pre známych a priateľov, ktorí vás poctia svojou návštevou. Ak vás statické sedenie omrzí, môžete nábytok do záhrady doplniť o záhradné hojdačky a hojdacie siete.

Využite nábytok na terasu tak, ako si to zaslúži 

Nezáleží na tom, či si chcete na slnkom zaliatej terase vypiť rannú kávu alebo pri ovievaní chladným večerným vánkom ugrilovať večeru s partiou. Kreslá a stoly na terasu využijete aj pri rodinných posedeniach, slávnostných obedoch a rozličných letných oslavách. Horúce letné slnko vás môže zvábiť aj na opaľovanie, na ktoré sú drevené kreslá a lehátka ako stvorené.

Trvácny a pohodlný nábytok do záhrady

Drevený nábytok na záhradu je zdravotne nezávadný a kvôli jedinečnej rezbe dreva je každý kus iný, jedinečný a svojím spôsobom originálny. Jeho kúpa je výhodná aj po ekonomickej stránke, pretože ak si kupujete nábytok na záhradu z dreva, investujete do niečoho, čo vydrží spoľahlivo slúžiť po mnohé desaťročia. Je to aj preto, ak je správne ošetrený, veľmi dobre znáša zmeny počasia a rozptyl teplôt počas jednotlivých ročných období.

Počas celého roka tak môžete mať záhradné sedacie súpravy vonku v záhrade bez toho, aby sa nejakým spôsobom natrvalo poškodili, pretože vynikajúco zvládajú mráz, dážď i sneh. Nezabudnite však, že o záhradný nábytok by ste sa mali pravidelne starať (aspoň 1-krát ročne natrieť, ošetriť drevo lakom a podobne).