ARToy pohyblivá stavebnica The See Sawrasaurs

Rozmery: 31 x 15 x 33 cm
Vek: 8+

Dostupnosť Na sklade
Kód: ARTDINO15004C
38,30 € 31,90 € bez DPH
ARToy pohyblivá stavebnica The See Sawrasaurs

Vitajte v čarovnom svete farebných modelov

Pohyblivé ARToy modely nie sú len stavebnicami, ale malými, vedeckými a umeleckými dielami. Otočte kľukou a model ožije prekvapivým spôsobom. ARToy stavebnice pohyblivých modelov oslovia deti aj dospelých. Každý model rozpráva svoj vlastný príbeh: rozprávku, okamih v histórii, šport či odpočinok.

Modely sú vyrobené v dokonalom reze s vysokou kvalitou z recyklovateľnej preglejky. Na zloženie ARToy pohyblivých modelov nie je potrebné lepidlo alebo náradie. Skladanie modelov ARToy je veľmi zábavné a zároveň poučné, pretože ukazuje mechanické princípy ozubených koliesok, tiahel a pák. To všetko vytvára atraktívne a interaktívne prevedenie pomocou svojich vlastných rúk.

Čím je hračka výnimočná?

  • Stačí iba pár krokov na zostavenie a zázračné majstrovské dielo je hotové.
  • Ekologické stlačené borovicové drevo dovážané z Nového Zélandu.
  • Nemecký a britský dizajn, silný a bezproblémový - presné diely s nulovou toleranciou chýb.
  • Jemné a pomalé otáčanie.
  • Všetky diely sú vzájomne prepojené.
  • Malé časti dohromady posilňujú model ako celok.

O autorovi

Pohyblivé modely ARToy sú dielom britského dizajnéra menom Keith Newstead. Už jeho detstvo ho inšpirovalo k tomu, aby sa stal umeleckým tvorcom designových automatov. Po desaťročiach v danej oblasti, sa Keith Newstead stal celosvetovým majstrom v tomto nevšednom umeleckom odbore. Jeho diela sú veľmi žiadané, mnoho slávnych značiek ho požiadalo o kreatívnu spoluprácu. Jeho umelecké diela môžete vidieť v britskom múzeu, Tower of London alebo v Národnej galérii Veľkej Británie.

Okrem toho, že sú jeho práce krásne a umelecké, sú tiež vedeckej povahy. Každá časť jeho experimentálneho dizajnu je testovaná a zlepšovaná, až kým nie je perfektná. Keith neustále posúva hranice svojho remesla. Vyvinul mimoriadne množstvo automatických modelov a do svojich návrhov pridal zvukové efekty. Neustále sa snaží nájsť nové spôsoby, ako vhodne použiť papier a drevo – prírodné materiály s minimálnym dopadom na životné prostredie. 

Návrhy Keithových modelov zdieľajú mnoho podobností s filmami Tima Burtona, ktoré sú preslávené bohatými umeleckými detailmi, temnými podtextmi a suchým humorom. Práce oboch týchto tvorivých géniov nás vracajú v čase – späť do detstva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Vilac Drevené zvukové kocky More V7718
Vozík Tidlo s kockami ABC
99,30 €
T0171
Drevené kocky Zafari
12,20 €
DI641280
Vilac Drevené kocky Príbehy V2407