Matrace do postieľky

Matrace do postieľky

Detské postieľky sú úplne kompletné až s roštmi a kvalitnými matracmi. Ponuka postieľok je pestrá, rovnako ako ponuka matracov. Kým pri veľkosti matracov nemusí ísť o výraznejší problém, pretože do postieľok pasujú spravidla detské matrace 120x60 alebo matrace 140x70 cm, pri pohľade na materiálové zloženie matraca môže byť situácia oveľa komplikovanejšia.

Výber vhodného matraca dokáže hlavu zamotať nejednému z nás, no nemusíte sa ničoho obávať. Do našej ponuky sme zaradili kvalitné detské matrace do postieľky, ktoré budú vyhovovať aj tým najprísnejším kritériám.

Matrace do postieľky musia byť detským požiadavkám šité na mieru

Odporúčania ortopédov týkajúce sa matracov sú jasné a preto ponuke dominujú najmä matrace do postieľky so strednou tvrdosťou, ktorá je pre vyvíjajúcu sa chrbticu predsa len najvhodnejšia. Detské matrace sú zložené z PUR peny, latexu a kokosového vlákna, no nechýbajú ani matrace do postieľok tvorené inými prírodnými materiálmi. V našej ponuke nenájdete matrace so zónovaním, ktoré sú v prípade malých detí neefektívne a dokonca môžu narobiť viac škody ako osohu. Naopak, hygienu matracov alebo odvádzanie vlhkosti sme postavili do popredia a preto matrace do postieľok s antibakteriálnou úpravou a snímateľným poťahom, ktorý sa dá vyprať nie sú ničím výnimočným.

Najpredávanejšie

bambi aloe vera matrac
 
57,60 €
bambi aloe vera matrac
 
68,40 €
Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
bambi aloe vera matrac
Novinka
57,60 €

Detský matrac do postieľky s kokosovou doskou, antialergickou priedušnou termovrstvou...

BAMBI120/TEX
bambi aloe vera matrac
68,40 €

Zdravotný detský matrac poskytuje potrebnú oporu pre chrbticu dieťaťa pretože...

BAMBI140/TEX
scarlet matrac
39,58 €

Detský kokosový matrac je určený do kolísok a postieľok menších rozmerov. Je vyrobený...

SCA1057