Obývačka

Najpredávanejšie

ruba regal
Na mieru (1 - 4 týždne)
 
248,40 €
lotta hlavna fotka
 
330 €
2 položiek celkom
ruba regal
Na mieru (1 - 4 týždne)
248,40 €

Drevený regál Ruban s atraktívnym dizajnom.   Vhodný do detskej izby. Poteší menšie deti i...

lotta hlavna fotka
330 €

Komoda Lotta so 6 zásuvkami ponúka kombináciu moderného dizajnu s maximálnou funkčnosťou. Vďaka...

Drevený nábytok do obývačky

Obývačka je miestom, kde uvádzame návštevy, reprezentuje našu domácnosť i celkový štýl, aký vyznávame. Zároveň by však mala byť miestom, v ktorom dokážeme relaxovať a cítiť sa pohodlne. Preto je veľmi dôležité, aký nábytok do obývačky si zvolíme. Jednou z možností je aj masívny nábytok do obývačky. Priestoru dodá nádych vznešenosti a originality, pretože každý kus masívneho dreva je unikátny vďaka svojmu pôvodu a opracovaniu.

Obývacie zostavy, TV stolíky, obývacie steny či vitríny a knižnice do obývačky z dreva pomáhajú dotvárať jedinečný charakter tejto miestnosti. Štvorcové, okrúhle alebo oválne stoly a konferenčné stolíky do obývačky by však mali harmonizovať s ostatným zariadením. Preto ich výber podriaďte celkovému ladeniu bývania.

Nábytok do obývačky z masívu

Masív má vo výrobe nábytku dlhoročnú tradíciu. Oproti minulosti sa však požiadavky na jeho využitie dokonale prispôsobili moderným nárokom na bývanie. Masívny nábytok do obývačky sa tak stal synonymom úspechu, vycibreného vkusu a solventnosti. Prvý dobrý dojem, ktorý pri príchode hostí takýmto nábytkom vytvoríte, môžete ešte prehĺbiť pomocou dekorácií a doplnkov z prútia, ktoré sa k masívu výborne hodia.

Moderná versus tradičná obývačka

Moderná obývačka by nemala byť preplnená množstvom nábytku, no mala by disponovať dostatkom úložného priestoru. Dostatok miesta pre rozličné potreby ponúka nadčasová drevená komoda do obývačky, ktorá by v žiadnej obývacej izbe nemala chýbať. Elegantné obývačkové steny z masívu sú určené pre náročného klienta, ktorý hľadá kvalitný ekologický nábytok v modernom, ale rovnako i v tradičnom štýle.