Predsieňové zostavy a steny

Predsiene vytvárajú prvý dojem z domácnosti

Ak chcete, aby predsieň pôsobila čo najlepšie, musíte si starostlivo premyslieť, akým nábytkom ju zariadite. Predsieňové zostavy by mali tiež ponúkať dostatok priestoru pre oblečenie i topánky, napríklad vešiaky a poličky, aby všetko, čo do nich uložíte, bolo usporiadané prehľadne. Určite by ste predsa nechceli, aby ste sa pri príchode alebo odchode potkýnali o topánky, prípadne sa tiesnili v malom priestore kvôli preplneným vešiakom.

Predsieňový nábytok by však okrem praktického plnenia každodenného účelu mal spĺňať všetky atribúty vizuálne príťažlivého zariadenia. Do menších predsiení sú ideálne svetlo ladené predsieňové steny a komody, veľkorysejšie priestory umožňujú siahnuť aj po tmavších farebných vyhotoveniach. Štýl, povrchová úprava a usporiadanie skriniek, botníkov, vešiakov a zásuviek už potom zostáva iba na vašom výbere.

Predsieňová zostava pre rýchle a kompletné vybavenie 

Stena do predsiene prestavuje kompaktný nábytok, ktorý sa bez problémov zmestí aj do malých priestorov, pričom robí z vašej predsiene dokonalé uvítacie miesto pre vás i pre návštevy. Takýto nábytok do predsiene vám zároveň umožní jedným nákupom zariadiť celú miestnosť. Predsieňová zostava z dreva sa postará o obuv, kabáty a všetko, čo len potrebujete. Dokonca poslúži aj na umiestnenie drevených dekorácií a doplnkov, ktoré miestnosť skrášlia a zútulnia.

Skrine do predsiene poslúžia vám i hosťom

Predsieňové skrine a so zrkadlami alebo bez nich nájdete v modernom i tradičnom štýle a rôznych farebných prevedeniach, aby dokonale ladili so zvyškom vášho domova. Nenechávajte kabáty a bundy len tak na vešiakoch. Spolu s topánkami ich odložte do skrine v predsieni a budete mať vždy upratané.

Najpredávanejšie

Otis Bryla
Predsieňová stena Otis (2 farby)
Výroba (2 - 5 týždňov)
OT1S/MEB
 
268,30 €
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Otis Bryla
Predsieňová stena Otis (2 farby)
Výroba (2 - 5 týždňov)
268,30 €

Predsieňová stena Otis sa postará o perfektný prvý dojem z domácnosti, ktorý sa dá...

OT1S/MEB