Detské ohrádky

Drevené detské ohrádky ochránia vašich najmenších

Detské ohrádky sú skvelá voľba pre rodičov, ktorí nedajú príležitosť náhodám, ale chcú mať istotu, že dieťatko majú pod dozorom a v bezpečí. Pomáhajú rodičom zvládnuť náročné obdobie u detí, ktoré potrebujú skúmať svet okolo seba, no ešte sú príliš malé na to, aby si uvedomili, čo všetko im hrozí. Ohrádky pre deti sú skvelým pomocníkom aj vo chvíľach, keď ste zaneprázdnení a nechcete nechať dieťa bez dozoru. Detské ohrádky vám dodajú pocit pokoja, keďže sa nemusíte neustále obzerať, kam sa ten drobček znova batolí.

Nechajte dieťa skúmať svet v bezpečí ohrádky

Detská ohrádka sa stáva verným a nenahraditeľným pomocníkom pre väčšinu mamičiek v čase, keď dieťatko začne loziť po štvornožky, stavať sa na nôžky a samé s nadšením skúmať svet okolo seba. Práve v tomto období drevená ohrádka s hračkami poskytuje dieťaťu bezpečné miesto na hru a rodičom dáva istotu, že vo chvíli, keď sú nútení dieťa ponechať samé, drobček je v ohrádke v bezpečí pred všetkými nástrahami, ako sú elektrické zásuvky, skrinky, ostré rohy stola, stoličky a podobne.

Drevené ohrádky pre deti sú tvorené prírodným materiálom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a navyše sú pevné a stabilné, čo umožňuje dieťatku bezpečne vstať v ohrádke bez toho, aby ste sa obávali, že ohrádku prevrhne. Bočné steny sú zložené z tyčí a tak poskytujú dobrú viditeľnosť ako pre dieťa, tak aj pre rodiča.

Skladacie ohrádky pre deti šetria priestor

Pre tých z vás, ktorí nemajú miesta nazvyš, sa obzvlášť hodia skladacie ohrádky. Dajú sa jednoducho poskladať a zase rozložiť, takže ak ich práve nepotrebujete, môžete ich jednoducho zasunúť pod detskú postieľku alebo za skriňu. Schopnosť usporiť miesto určite oceníte aj pri cestovaní, keď si takúto ohrádku pre dieťa budete chcieť pribaliť so sebou na cesty.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom